השירותים שלנו

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר. המטרה היא למנוע התבוללות של היהודים הצעירים החיים בתפוצות ולאפשר להם להכיר את ישראל בדרך הטובה ביותר. כמעט מיליון צעירים וצעירות הגיעו לארץ דרך פרוייקט תגלית עד היום וחלק מהם אף החליטו לעשות עלייה ולהקים משפחה בישראל.

חברת הסעות לפרוייקט תגלית

כל מיזם של תגלית המגיע לישראל מצריך תכנון קפדני ושימוש באוטובוסים חדישים וממוזגים. חברת הסעות המספקת שירות לפרוייקט תגלית צריכה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהפרוייקט מציב עם הבאת הצעירים לטיול בישראל. הנהגים של ההסעות צריכים להיות מנוסים ולהכיר את כבישי הארץ והמקומות התיירותיים החשובים.

טיולים במקומות הקדושים והחשובים ליהדות

האוטובוסים המסיעים את הצעירים של פרוייקט תגלית יגיעו לכל המקומות החשובים ליהדות ולישראל לאורך טיול של 10 ימים. בין המקומות החשובים שהאוטובוסים יגיעו אליהם אפשר למצוא את הכותל המערבי, מוזיאון יד ושם, משכן הכנסת וכיכר רבין.

פנייה לחברת הסעות של תגלית

אם אתם מחפשים חברת הסעות מקצועית עם סטנדרטים גבוהים ביותר להסעות של פרוייקט תגלית, הגעתם למקום הנכון! הסעות א.ר מטיילי אברהם אחראים למאות הסעות לטיולי צעירים בכל שנה הנערכים במקומות החשובים ליהדות ולמדינת ישראל. חברת א.ר מטיילי אברהם מסיעה תיירים המגיעים לארץ כבר מעל ל-50 שנה במסגרות שונות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לחברת א.ר מטיילי אברהם יש את היכולת להסיע מאות מטיילים עם צי האוטובוסים הגדול של החברה. האוטובוסים של חברת א.ר מטיילי אברהם המשמשים לפרוייקטים כגון ‘תגלית’ ו-‘מסע’, נחשבים לאיכותיים ביותר וכוללים מושבים מרווחים, מזגן איכותי ונוחות לנסיעה ארוכה ברחבי ישראל.

הסעות של תגלית עם צוות חברת א.ר מטיילי אברהם

לקבלת הצעת מחיר להסעות של תגלית מחברת א.ר מטיילי אברהם, התקשרו עכשיו לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר. צוות חברת א.ר מטיילי אברהם ישמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד הכוללת אוטובוסים איכותיים וחזקים לנסיעות ארוכות ונהגים מיומנים ומנוסים בטיולי קבוצות.

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן