השירותים שלנו

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות. בכדי שחברה תוכל לספק שירותי הסעות לבתי הספר היא צריכה לעמוד במספר קריטריונים חשובים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים:

  • הנהגים צריכים להיות בעלי רישיון מתאים לאוטובוס (רישיון דרגה D).
  • נהגי האוטובוס צריכים להיות מעל גיל 21.
  • הנהגים צריכים להיות בוגרי לפחות 8 שנות לימוד.
  • הנהגים חייבים לעבור בדיקה במרב”ד (המכון הרפואי לבטיחות בדרכים).
  • אסור שיהיה להם רישום פלילי.
  • בעלי תעודת יושר תקפה.
  • הנהגים חייבים לעבור קורס נהגי רכב ציבורי של משרד התחבורה.
  • לנהגים צריך להופיע היתר להסיע קבוצת ילדים ברישיון הנהיגה.

אם מסתכלים על כל הכללים הנוקשים שהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים דורשת, ניתן להגיע למסקנה שרק חברת הסעות מקצועית יכולה לעמוד בקריטריונים הללו.

הסעות תלמידים לבתי ספר ולמוסדות חינוך

להסעות של ילדים למוסדות החינוך בתקופת הלימודים, יש חשיבות רבה וההורים של הילדים סומכים על הנהגים שיביאו את הילדים שלהם ליעדם בשלום. כאשר מחפשים חברת הסעות עבור תלמידי בית ספר, כדאי לפנות לחברת הסעות בעלת ניסיון המספקת שירותי הסעות לתלמידים במספר מוסדות חינוך. מומלץ כמובן לבקש המלצות מבתי הספר האחרים בכדי לקבל מידע נוסף על חברת ההסעות.

הסעות לטיולי בית ספר

טיולי בית הספר מתניידים באמצעות אוטובוס מאורגנים, בדרך כלל של חברת הסעות אחת המארגנת צי אוטובוסים במיוחד לטיול. אחת החברות הותיקות בישראל, המספקת שירות הסעות לתלמידים בבתי ספר ובמוסדות החינוך, היא חברת א.ר מטיילי אברהם. חברת א.ר מטיילי אברהם מחזיקה בצי אוטובוסים מרשים וגדול המספק שירות לבתי ספר כבר מעל ל-5 עשורים ברציפות. כל האוטובוסים של חברת א.ר מטיילי אברהם חדישים וממוזגים ועם חיבור ל-WIFI עבור כל הנוסעים באוטובוס. 

הסעות תלמידים עם חברת א.ר מטיילי אברהם

צוות חברת א.ר מטיילי אברהם ישמח לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר להסעות תלמידים בכל רחבי הארץ עם נהגים מנוסים, צוות ניהול מקצועי ועם צי אוטובוסים חדיש המתאים לנסיעות ארוכות למספר גדול של תלמידים.

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן