השירותים שלנו

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס. בכדי שטיולים שנתיים יתקיימו בצורה הטובה ביותר, כדאי לספק לתלמידים חווית נסיעה נעימה ומהנה על-ידי השכרת שירותיה של חברת הסעות מקצועית. את שירותי ההסעות מבצעים נהגים מיומנים אשר הוכשרו על-ידי משרד התחבורה להסעות תלמידים.

הסעות אוטובוסים למסלולי טיול בטבע

הטיולים הנפוצים ביותר לבתי ספר הם הטיולים הכוללים מסלולי הליכה בטבע. בישראל בכלל ובצפון בפרט יש מאות מסלולי טיול הבנויים במסלולים מעגליים. אוטובוס הטיולים מוריד את התלמידים במקום אחד וממתין להם באיזור המתנה קבוע או בסוף מסלול שאינו מעגלי. חברת הסעות מקצועית תספק לכם נהגי טיולים המכירים את כל המסלולים העיקריים בישראל וידאגו להביא אתכם בזמן לתחילת המסלול שקבעתם מראש.

אוטובוסים לנסיעות עד 50 תלמידים

האוטובוסים החדישים והגדולים לנסיעות לטיולים שנתיים, בדרך כלל מאפשרים נסיעה של עד 50 תלמידים. באוטובוסים המכילים מספר גדול של נוסעים, חשוב שהנהגים יהיו מנוסים ובעלי ידע רב בשליטה על אוטובוסים גדולים. כאשר בטיחות התלמידים היא הדבר הכי חשוב בכל הסעה מאורגנת, לבחירה בחברת הסעות יש משמעות רבה.

חברת ההסעות המקצועית ביותר

לטיולים שנתיים לעד 50 תלמידים בהסעה היא חברת א.ר מטיילי אברהם. חברת א.ר מטיילי אברהם מספקת אוטובוסים חדישים ובטיחותיים לנסיעות ארוכות לטיולים שנתיים. צוות הנהגים של החברה כולל נהגים בעלי ניסיון רב עם הסמכה לרישיון דרגה D לאוטובוסים.

חברת א.ר מטיילי אברהם מציעה – שירותי הסעות לטיולים שנתיים

לפרטים נוספים על ההסעות המקצועיות של חברת א.ר מטיילי אברהם, השאירו את פרטי הארגון שלכם באתר החברה ונציג ייצור איתכם קשר בהקדם. צוות הנהגים של חברת א.ר מטיילי אברהם ישמח להסיע אתכם לכל מקום שרק תרצו ולספק לכם חווית נהיגה נעימה, רגועה ובטיחותית עבור התלמידים. ברגע שבחרתם בחברת א.ר מטיילי אברהם, תדעו שאתם בידיים טובות של נהגים מנוסים בנסיעות טיולים ארוכות בכל רחבי הארץ.

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן