השירותים שלנו

כאשר אתם מחפשים אוטובוסים לטיול חשוב במיוחד כי תערכו סקר שוק, ותבחרו אך ורק בחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. כיום, ניתן לראות כי שירותי אוטובוסים לטיול הפכו להיות נפוצים ואהובים במיוחד על הקהל הישראלי, ובצדק. אוטובוסים לטיול מעמידים לרשותכם מגוון רחב של יתרונות מהותיים אשר יענו על הצרכים שלכם כגון נוחות, נהג מקצועי ומנוסה אשר יקח ויחזיר אתכם בבטחה, ומגוון רחב של שירותים נלווים שיהפכו את החוויה לנוחה ונעימה יותר.

כמובן כי אוטובוסים לטיול חייבים להיות חדשים, מרווחים ונוחים. א.ר מטיילי אברהם הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום אשר מעניקה שירות מותאם אישית, נהגים מקצועיים, צי רכבים מפואר וגדול במיוחד לקבל לקוחות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בתיירות פנים יומי ורב יומי, תיירות חינוכית, הסעות לאירועים, הסעות תלמידים ותנועות נוער, הסעות לברי מצווה בכותל, ניהול הסעות לאירועי רבי היקף, כולל סדרני שטח. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי אוטובוסים לטיול, אוטובוסים לטיולים, אוטובוסים לים המלח, אוטובוסים לאילת ועוד.

אוטובוסים לטיולים

אוטובוסים לטיולים מבטיחים איסוף וחזרה נוחים ויעילים, על מנת שתוכלו להיות בראש שקט לאורך כל הטיול ולהגיע בחזרה הביתה בשלום. בשנים האחרונות, שירותים מסוג זה הפכו אהובים במיוחד בקרב משפחות, חברים, עובדים, וכדומה. כמו כן, כאשר אתם בוחרים בשירות זה, אתם יודעים כי הבטיחות שלכם נמצאת בידיים טובות. 

אוטובוסים לים המלח

אוטובוסים לים המלח מהווים פתרון נוח ויעיל להגעה לים המלח, וניתן לראות כי רבים בוחרים באפשרות זו, ובצדק. כאשר אתם בוחרים בשירות זה, כל מה שעליכם זה לעלות לאוטובוס, ליהנות מהנוף והנסיעה, להתרווח במושב, כאשר הנהג ידאג להביא אתכם בבטחה ליעד. 

אוטובוסים לאילת

א.ר מטיילי אברהם הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום אשר מעניקה שירות מותאם אישית, נהגים מקצועיים, צי רכבים מפואר וגדול במיוחד לקבל לקוחות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בתיירות פנים יומי ורב יומי, תיירות חינוכית, הסעות לאירועים, הסעות תלמידים ותנועות נוער, הסעות לברי מצווה בכותל, ניהול הסעות לאירועי רבי היקף, כולל סדרני שטח. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה אוטובוסים לאילת.

 

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן