השירותים שלנו

שירותי אוטובוס לאירוע הפכו בשנים האחרונות למבוקשים במיוחד, ובצדק. מדובר על שירותים אשר מביאים עימם יתרונות רבים. למעשה, אוטובוס לאירוע יכול להעניק לאורחים שלכם את האפשרות היעילה והנוחה ביותר להגיע ולחזור מהאירוע, ללא טרחה ומאמץ מצידם. אוטובוס לאירוע מתאים במיוחד לאורחים אשר מגיעים מרחוק, או לחילופין אחרי יום עבודה ארוך, ומעדיפים לא לעמוד בפקקים ולנהוג זמן רב. כמו כן, חשוב לזכור כי שירותי אוטובוס לאירוע חייבים להגיע מחברה מקצועית, מנוסה, אשר מתמחה בתחום.

א.ר מטיילי אברהם הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום אשר מעניקה שירות מותאם אישית, נהגים מקצועיים, צי רכבים מפואר וגדול במיוחד לקבל לקוחות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בתיירות פנים יומי ורב יומי, תיירות חינוכית, הסעות לאירועים, הסעות תלמידים ותנועות נוער, הסעות לברי מצווה בכותל, ניהול הסעות לאירועי רבי היקף, כולל סדרני שטח. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי אוטובוס לאירוע, אוטובוס טיולים, אוטובוס לאירועים, אוטובוס להשכרה ועוד.

אוטובוס טיולים

שירותי אוטובוס טיולים הינם אידיאליים עבור טיולים שונים ברחבי הארץ, בין אם מדובר על טיול עם המשפחה המורחבת, חברים וכדומה. כיום, מדובר על שירות מבוקש במיוחד אשר מבטיח חוויה שלמה, נעימה ונוחה, אוטובוס בטיחותי וחדש, אשר יהפוך את הנסיעה לנוחה ונעימה במיוחד. 

אוטובוס לאירועים

הזמנת אוטובוס לאירועים תבטיח את הנאת האורחים שלכם, כאשר הם יוכלו ליהנות ולהשתחרר, ואף לא יצטרכו להימנע משתיית אלכוהול במהלך האירוע. כמו כן, שירותים מסוג זה מאפשרים לאורחים ליהנות גם בזמן הנסיעה הלוך וחזור, וכמובן מבטיחים כי האורחים שלכם יגיעו בבטחה אל ביתם. 

אוטובוס להשכרה

א.ר מטיילי אברהם הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום אשר מעניקה שירות מותאם אישית, נהגים מקצועיים, צי רכבים מפואר וגדול במיוחד לקבל לקוחות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בתיירות פנים יומי ורב יומי, תיירות חינוכית, הסעות לאירועים, הסעות תלמידים ותנועות נוער, הסעות לברי מצווה בכותל, ניהול הסעות לאירועי רבי היקף, כולל סדרני שטח. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה אוטובוס להשכרה.  

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן