השירותים שלנו

נמצאים באמצע ההכנות לחתונה? מצויין! הגעתם בדיוק לרגע שצריך להזמין הסעה לאורחים. בעבר, ההסעות לאירוע חתונה עבור האורחים נחשבו לפרבילגיה, אך עם המחירים של היום ניתן להזמין סוג מסויים של הסעה בהתאם לצרכים שלכם, וכך לחסוך באופן משמעותי בעלות ההוצאה על ההסעה לחתונה. הסעה לחתונות במרכז, בצפון או בדרום הארץ, ניתן להזמין דרך חברת הסעות מקצועית המספקת שירות הסעות בתפוצה ארצית. 
 
הסעה לחתונות מכל מקום בארץ
 
יודעים מאיפה אתם רוצים שההסעה לחתונה תצא? כאשר אנחנו בוחרים הסעה לחתונות, חשוב שנבחר את המיקום הטוב ביותר לאיסוף האורחים. אם אתם מתלבטים באיזו עיר או באיזה מחלף ראשי כדאי לרכז את האורחים שלכם, אתם יכולים להתייעץ עם חברת ההסעות ולהיעזר בצוות הנהגים של החברה. 
 
הסעה לחתונות בדרום עם אוטובוסים
 
זקוקים להסעה למספר גדול של אורחים? אם האירוע שלכם מתקיים באיזור הדרום, תוכלו להזמין הסעה לחתונות בדרום על גבי אוטובוסים חדישים, נוחים ומרווחים. האוטובוסים של חברת ההסעות מתאימים להסעה של עד 50 נוסעים וכוללים חיבור ל-Wifi, מושבים איכותיים ומערכת מיזוג אוויר חזקה. 
 
איך מזמינים הסעה לחתונות בצפון?
 
אם החלטתם להזמין הסעה לחתונות בצפון, או מכל איזור אחר בארץ, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לחברת א.ר מטיילי אברהם! שירותי ההסעות של חברת א.ר מטיילי אברהם פועלים 
בתפוצה ארצית כבר קרוב ל-2 עשורים ברציפות עם נהגי הסעות מקצועיים ומיומנים ביותר. צוות החברה יתאים עבורכם את שירות ההסעות הטוב ביותר לאורחים שלכם, על-פי מיקום ומספר הנוסעים הצפוי. 
 
צוות חברת א.ר מטיילי אברהם יסייע לכם לבצע התאמה מדוייקת של הסעות לצרכים שלכם על מנת להתאים לתקציב שלכם לאירוע החתונה. בכדי שהאירוע המרגש שלכם יהיה מלא באנשים הקרובים ביותר אליכם מבלי לפספס אף אורח, הסעה לחתונות במרכז, בצפון או בדרום של חברת א.ר מטיילי אברהם תספק לכם את כל מה שאתם צריכים! 
 
חברת א.ר מטיילי אברהם מציעה – הסעה לחתונות במרכז
 
לתיאום הסעה לאורחים שלכם בחתונה, התקשרו כבר עכשיו לצוות חברת א.ר מטיילי אברהם ושריינו הסעה מתאימה ליום החתונה שלכם. הנהגים המקצועיים של חברת א.ר מטיילי אברהם יתנו לאורחים שלכם שירות אדיב וברמה גבוהה על מנת שיגיעו בזמן ובשלום לחתונה שלכם! 

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן