השירותים שלנו

כל אירוע מושלם למשפחה מתחיל עם תכנון נכון! תכנון נכון של אירוע כולל גם עזרה לכל האורחים המתקשים להגיע למקום האירוע. דרך שירותים מקצועיים של חברת הסעות, תוכלו לסייע לאורחים שלכם להגיע לאירוע ללא כל קושי ובנוחות מירבית. הסעות לאירועים בדרום, במרכז ובצפון ניתן לשכור מראש לתאריך האירוע המיועד ולדעת כי יש לכם פתרון מושלם להבאת כל האורחים החשובים לאירוע שלכם. 
 
הסעות לאירועים למקום האירוע וממנו
 
כאשר אתם מזמינים נהג להסעות לאירועים, אתם יכולים לקבל שירותי הסעה מנקודה מסויימת עד לאירוע ובחזרה לאותה נקודת איסוף. שירותי השכרת נהג הסעות, כוללת נהג צמוד לאורך כל שעות האירוע על מנת שכל האורחים שלכם יוכלו לחזור הביתה בצורה נוחה וללא תקלות. עם נהג הסעות מנוסה ומקצועי, אף אורח לא ישאר מאחור! 
 
הסעות לאירועים במרכז עם רכבים חדישים
 
אם האירוע שלכם יתקיים באיזור המרכז, תוכלו להזמין נהג הסעות לאירועים במרכז עם מיניבוס או אוטובוס חדיש. הרכבים החדישים הקיימים היום להסעה לאירועים הם חזקים במיוחד, בעלי מושבים נוחים לנוסעים ועם מזגנים עוצמתיים שינעימו לאורחים שלכם את הנסיעה.  
 
הסעות לאירועים בצפון דרך חברה מקצועית 
 
זקוקים לנהג הסעות לאירועים בצפון? גם אם האירוע שלכם מתוכנן להתקיים בצפון, תוכלו להזמין נהג מקצועי להסעות. את הנהגים המקצועיים ביותר להסעות לאירועים בדרום, בצפון ובמרכז תוכלו למצוא דרך חברת א.ר מטיילי אברהם. חברת א.ר מטיילי אברהם פועלת כבר למעלה מעשור ומספקת שירותי הסעות מקצועיים בכל רחבי הארץ. חברת א.ר מטיילי אברהם נחשבת לאחת הספקיות הגדולות ביותר של הסעות למשרד הביטחון ומעסיקה נהגים מקצועיים בעלי ניסיון רב בהסעות טיולים מכל הסוגים.
 
הצוות המקצועי של חברת א.ר מטיילי אברהם יתן לכם מענה לכל בקשה שתרצו בנוגע להסעה לכל אירוע. צוות החברה יתאם עבורכם נהג הסעות ברמה הגבוהה ביותר על גבי רכבים חדישים
ונוחים במיוחד לחווית נסיעה מושלמת עבור האורחים שלכם באירוע. 
 
חברת א.ר מטיילי אברהם מציעה – הסעות לאירועים בדרום
 
לקבלת פרטים נוספים על שירותי ההסעות וסוגי הרכבים של חברת א.ר מטיילי אברהם, כנסו לדף “צור קשר” באתר והשאירו את הפרטים שלכם. צוות חברת א.ר מטיילי אברהם יחזור אליכם בהקדם האפשרי עם מענה אישי לכל שירות הסעות שתרצו! 

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן