השירותים שלנו

הסעות לחתונה הופכות כל אירוע לשמח ובטוח יותר. למעשה, יותר מכך, הסעות לחתונה מאפשרות לאורחים שלכם להגיע למקום האירוע בבטחה, בהנאה ובנוחות, ללא דאגה לגבי פקקים וללא הימנעות משתיית אלכוהול במהלך האירוע. בנוסף, הסעות לחתונה פותרות בקלות את בעיית החניה, מדובר על פתרון יעיל ומושלם אשר מהווה הגעה נוחה של האורחים שלכם לאירוע.

א.ר מטיילי אברהם הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום אשר מעניקה שירות מותאם אישית, נהגים מקצועיים, צי רכבים מפואר וגדול במיוחד לקבל לקוחות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בתיירות פנים יומי ורב יומי, תיירות חינוכית, הסעות לאירועים, הסעות תלמידים ותנועות נוער, הסעות לברי מצווה בכותל, ניהול הסעות לאירועי רבי היקף, כולל סדרני שטח. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי הסעות לחתונה, הסעות לחתונה בדרום, הסעות לחתונה במרכז, הסעות לחתונה בצפון ועוד. 

הסעות לחתונה בדרום

הסעות לחתונה בדרום הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד, זו בעקבות הסיבה כי פעמים רבות האורחים מגיעים ממקומות שונים בארץ. ארגון כזה יכול בהחלט להבטיח כי האורחים יגיעו ויחזרו בשלום ובבטחה. בנוסף, שירותי הסעות יבטיחו חיסכון בזמן, מה שיכול למנוע איחורים ועיכובים. 

הסעות לחתונה במרכז

הסעות לחתונה במרכז ללא ספק מהווה השקעה חכמה ונכונה של בעלי השמחה. כיום, ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים בוחרים בשירות מסוג זה, אשר מבטיח להם ביטחון ושקט נפשי בכל הקשור להגעה ולחזרה של האורחים. כמו כן, שירות זה מעניק לאורחים הרגשה נעימה של התחשבות, ומעידה על בחירה מושכלת ונכונה, כזו ששמה בראש סדר העדיפויות את האורחים, החברים והמשפחה אשר צפויים להגיע ולהפוך את האירוע לשמח ונעים יותר. 

הסעות לחתונה בצפון

א.ר מטיילי אברהם הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום אשר מעניקה שירות מותאם אישית, נהגים מקצועיים, צי רכבים מפואר וגדול במיוחד לקבל לקוחות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בתיירות פנים יומי ורב יומי, תיירות חינוכית, הסעות לאירועים, הסעות תלמידים ותנועות נוער, הסעות לברי מצווה בכותל, ניהול הסעות לאירועי רבי היקף, כולל סדרני שטח. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי הסעות לחתונה בצפון. 

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן