השירותים שלנו

כשיש לכם נהג צמוד, אתם חופשיים לתכנן כל אירוע שתרצו! אם אתם מתכננים אירועים לעובדי חברה, אירוע לחתונה או טיול, השכרה של אוטובוס תספק לכם גמישות מירבית לנהל כל מספר מוזמנים שתרצו. שירות להשכרת אוטובוסים לחברות, בתי עסק, אירועים משפחתיים וטיולים תוכלו לקבל דרך חברה מקצועית להסעות. חברה מקצועית לשירותי הסעות תספק לכם צי גדול ורחב של רכבים לכל סוגי ההסעות כולל מיניבוסים, אוטובוסים ורכבים מפוארים לכל יעד. 
 
השכרת אוטובוסים לחתונה לתחילת האירוע
 
כל אירוע מתחיל עם הגעת האורחים שלכם למקום האירוע, והגעת האורחים שלכם מתחילה קודם כל עם שירות הסעות! אם אתם מתכננים אירוע חתונה, השכרת אוטובוסים לחתונה תאפשר לכם לקיים אירוע בכל מקום שתרצו. אם מצאתם גן אירועים מדהים בצפון אבל רוב המשפחה והחברים גרים במרכז, אל דאגה! חברה מקצועית להסעת אורחים לאירועים תספק לכם את מספר הרכבים שאתם צריכים בכדי שכולם, עד אחרון האורחים, יוכלו להגיע לאירוע החתונה שלכם. 
 
השכרת אוטובוסים לחתונות במחירים משתלמים במיוחד!
 
מה כדאי לשכור לחתונה, אוטובוס או מיניבוס? אוטובוסים להסעות יכולים להכיל בדרך כלל עד 50 נוסעים ויכולים להוות פתרון מושלם להסעה שלכם. אם מספר הנוסעים מגיע עד ל-14 או 16, יתכן וחברת ההסעות תציע לכם מיניבוס חדיש להסעת בני המשפחה והחברים הזקוקים להסעה. השכרת אוטובוסים לחתונות ומיניבוסים לאירועים משפחתיים, כדאי להזמין מראש כמה שניתן על מנת שיהיה לכם רכב פנוי על-פי סוג הרכב הדרוש למספר האורחים המגיעים בהסעה. 
 
איפה כדאי להזמין השכרת אוטובוסים לטיולים ולאירועים?
 
הדרך הטובה ביותר להזמין השכרת אוטובוסים לטיולים, לאירועי חברה וחתונות היא דרך חברת א.ר טיולי אברהם! חברת א.ר טיולי אברהם מחזיקה בצי רכבים גדול להסעות הכולל מיניבוסים ואוטובוסים מפוארים וחדישים המתאימים לכל אירוע ולכל טיול שתרצו לארגן. שירות השכרת אוטובוסים לחברות ולאירועים פרטיים של חברת א.ר טיולי אברהם, ניתן לכם על-ידי צוות מקצועי וגדול של יותר מ-50 נהגים מקצועיים ומנוסים אשר יקחו אתכם לכל יעד שתרצו. 
 
השכרת אוטובוסים לחברות דרך חברת א.ר טיולי אברהם
 
התקשרו עכשיו לצוות חברת א.ר טיולי אברהם ושריינו את התאריך שלכם לאירוע! החברה מציעה לכם נהג צמוד ומיניבוס או אוטובוס חדיש וממוזג לחווית נסיעה מושלמת לאורחים שלכם! 
 

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן