השירותים שלנו

חוששים שחלק מהמוזמנים יתקשו להגיע לאירוע שלכם? באמצעות השכרת הסעה לאירועים, אתם יכולים להיות רגועים ולתאם עבור כל האורחים, שאין להם רכב או לאורחים הגרים רחוק מאיזור האירוע, נהג צמוד שיקח אותם עד לאירוע שלכם ובחזרה. אתם קובעים את מקום האיסוף לאורחים עם נהג חברת ההסעות והנהג יגיע לנקודת האיסוף בשעה שקבעתם מראש. 
 
השכרת הסעה לאירועים בדרום עם מיניבוסים
 
מתכננים אירוע משפחתי בדרום? גם לדרום תוכלו לארגן נהג הסעות מקצועי שיקח את האורחים שלכם מכל איזור בארץ למקום האירוע בדרום. השכרת הסעה לאירועים בדרום יכולה להתבצע על גבי מיניבוסים של 14 או 16 מושבים או אוטובוסים עם 50 מושבים למוזמנים שלכם. 
 
השכרת הסעה לאירועים במרכז ליום שישי
 
מתכננים לערוך את האירוע שלכם באיזור המרכז? חושבים לקבוע את האירוע ליום שישי? יום שישי הוא יום מצויין לאירועים משפחתיים ומאפשר לאסוף אורחים הפנויים ביום שישי עם נהג הסעות לאירועים. השכרת הסעה לאירועים במרכז מאפשרת לכם לאסוף מספר גדול של מוזמנים בהסעה אחת, ולוודא כי לכל המוזמנים שלכם יש אפשרות נוחה להגעה עד למקום האירוע.  
 
במידה והאירוע שלכם מתקיים באיזור מרוחק מאיזור המגורים של רוב האורחים שלכם, מומלץ לאסוף את כולם בנקודת איסוף אחת בשעה מוקדמת על מנת שיגיעו בזמן לאירוע. לאירועים 
הנערכים בצפון כדאי להיערך מראש לשעה מוקדמת בכדי שהאורחים שלכם לא יאחרו בכלל עיכוב של הנהג או עיכוב של האורחים.  
 
השכרת הסעה לאירועים בצפון מחיר
 
רוצים לדעת כמה עולה שירות השכרת הסעה לאירועים בצפון? דרך חברת א.ר טיולי אברהם תוכלו לקבל הצעת מחיר המותאמת במיוחד בשבילכם! חברת א.ר טיולי אברהם היא חברת הסעות למגזר הפרטי, העסקי והציבורי ומספקת שירות מקצועי ואישי ללקוחות בכל רחבי הארץ. אם יצא לכם בעבר לנסוע עם חברת הסעות, יתכן ונסעתם עם הסעה של חברת א.ר טיולי אברהם ואפילו לא ידעתם מכך. עם צוות מקצועי ואמין של מעל ל-50 נהגים, אתם יכולים להיות רגועים שתיהיה לכם הסעה איכותית לאורחים בתאריך שקבעתם עם צוות החברה.
 
חברת א.ר טיולי אברהם מציעה – השכרת הסעה לאירועים
 
לקבלת הצעת מחיר להשכרת הסעה לאירועים, התקשרו עכשיו לצוות חברת א.ר טיולי אברהם ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית המותאמת במיוחד לאירוע שלכם! 

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן