השירותים שלנו

השכרת הסעה לועדי עובדים הפכו להיות בשנים האחרונות לשירותים מבוקשים ונפוצים במיוחד בקרב עסקים רבים, חברות וארגונים. חשוב לזכור כי לא לכל העובדים רכב בבעלותם, לכן השכרת הסעה לועדי עובדים הינה פופולרית במיוחד. מעבר לכך, השכרת הסעה לועדי עובדים חוסכת עלויות כספיות רבות לעסק אשר נובעות מתשלום על נסיעה והוצאות דלק. כמובן כי בעת חיפוש אחר חברה אשר מתמחה במתן שירותים מסוג זה, חשוב ומומלץ לערוך סקר שוק מקיף ורחב, להבין את טווח המחירים הקיים כיום, ולבחור בסופו של יום, אך ורק בחברה מקצועית, בעלת ניסיון אשר מתמחה בתחום. א.ר מטיילי אברהם הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום אשר מעניקה שירות מותאם אישית, נהגים מקצועיים, צי רכבים מפואר וגדול במיוחד לקבל לקוחות רחב.

בנוסף, החברה מתמחה בתיירות פנים יומי ורב יומי, תיירות חינוכית, הסעות לאירועים, הסעות תלמידים ותנועות נוער, הסעות לברי מצווה בכותל, ניהול הסעות לאירועי רבי היקף, כולל סדרני שטח. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי השכרת הסעה לועדי עובדים, השכרת הסעה לועדי עובדים בצפון, השכרת הסעה לועדי עובדים בדרום, השכרת הסעה לועדי עובדים במרכז ועוד. 

השכרת הסעה לועדי עובדים בצפון

אין ספק כי שירותי השכרת הסעה לועדי עובדים בצפון מהווים פתרון מקיף ויעיל של הגעה וחזרה של העובדים לכל סוג של אירוע או מקום עבודה. ניתן לראות כי כיום, יותר ויותר מוסדות, מפעלים, חברות, ארגונים ומקומות עבודה שונים, בוחרים ומעדיפים אפשרות זו, כאשר היא מהווה יתרון מהותי עבור שני הצדדים. 

השכרת הסעה לועדי עובדים בדרום

שירותי השכרת הסעה לועדי עובדים בדרום מהווים כיום את הבחירה המועדפת על בעלי עסקים רבים ברחבי הארץ, ובצדק. מדובר על פתרון יעיל ומושלם אשר מעניק יתרונות רבים. 

השכרת הסעה לועדי עובדים במרכז

א.ר מטיילי אברהם הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום אשר מעניקה שירות מותאם אישית, נהגים מקצועיים, צי רכבים מפואר וגדול במיוחד לקבל לקוחות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בתיירות פנים יומי ורב יומי, תיירות חינוכית, הסעות לאירועים, הסעות תלמידים ותנועות נוער, הסעות לברי מצווה בכותל, ניהול הסעות לאירועי רבי היקף, כולל סדרני שטח. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי השכרת הסעה לועדי עובדים במרכז. 

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן