השירותים שלנו

זקוקים לשירותי הסעות לאירוע, לטיול או לעובדים? לפני שאתם מזמינים שירות של חברות הסעות לאירועים, טיולים ועובדי חברות, כדאי שתכירו את הרכבים המוצעים היום להסעות! בין הרכבים הנגישים לכם דרך חברת הסעות פרטית, תוכלו למצוא את המיניבוסים החדשים המכילים מקום לעד 16 נוסעים עם מושבים מרווחים, נוחים במיוחד ומתאימים גם לנסיעות ארוכות. המיניבוסים החדשים כוללים מיזוג אוויר עוצמתי לכל מזג אוויר לחווית נסיעה מושלמת! 
 
חברות הסעות למוסדות לימוד
 
הסעות לבתי ספר משמשים את מערכת החינוך בכל שנה ושנה. אם אתם מחפשים חברות הסעות למוסדות לימוד, כדאי לכם לפנות לחברת הסעות ותיקה עם מנהגים מקצועיים ומיומנים בהסעות לטווחים ארוכים והכל בכדי לשמור על הבטיחות והבריאות של הילדים בבית הספר. דרך חברה מקצועית להסעות, תוכלו להגיע לנהגי ההסעות המנוסים והטובים ביותר. 
 
חברות הסעות לעובדים במפעלים
 
מחפשים הסעה קבועה על בסיס יומי לעובדים שלכם במפעל? שירותי חברות הסעות לעובדים יספקו לכם הסעה יום יומית עם נהג צמוד מנקודת איסוף קבועה ועד למפעל שלכם. הנהג יגיע בסוף יום העבודה במפעל לאסוף את העובדים לנקודת המפגש הראשונית בכדי להקל על העובדים שלכם את ההגעה הביתה בביטחה, בנוחות ובמהירות. 
 
חברות הסעות עובדים מומלצות 
 
בחיפוש אחר חברות הסעות עובדים מומלצות, תוכלו להגיע לאחת החברות המובילות כיום בשירותי הסעות לעובדים – חברת א.ר מטיילי אברהם! חברת א.ר מטיילי אברהם מספקת שירותי חברות הסעות לאירועים, מפעלים, בתי עסק, מוסדות לימודיים, חיילים ומשרד הביטחון יותר מ-15 שנה ברציפות! חברת א.ר מטיילי אברהם מעסיקה מעל ל-50 נהגים ומחזיקה בצי מיניבוסים ואוטובוסים גדול המאפשר לחברה לספק לכם כל שירות הסעה שתרצו תוך זמן קצר וביעילות רבה.  
 
נהגי ההסעות של חברת א.ר מטיילי אברהם הם נהגים מיומנים, אדיבים ומקצועיים שידאגו להסיע את העובדים או האורחים שלכם לכל מקום ולכל יעד בארץ בצורה בטוחה, נוחה ועל-פי 
הזמנים שנקבעו מראש. 
 
חברות הסעות לאירועים א.ר מטיילי אברהם
 
צוות חברת א.ר מטיילי אברהם מזמין אתכם להתקשר ישירות למשרדי החברה או למלא את הפרטים שלכם בטופס הרישום באתר. הצוות המקצועי של החברה יסייע לכם לבחור את הרכב המתאים ביותר להסעה שלכם ולספק לכם את הרכב המתאים עם נהג מקצועי ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר! 

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן