השירותים שלנו

מתחתנים בקרוב? זה הרגע להזמין שירותי הסעות לאירוע! רכבים להסעה לאירועים יאפשרו לכם לחגוג את האירוע המרגש שלכם עם כל החברים והמשפחה מבלי לפספס אף אחד. אתם יכולים לבחור את סוג הרכב להסעה בהתאם למספר הנוסעים ולספק להם נהג צמוד לאורך כל שעות האירוע. בין הרכבים שניתן לשכור להסעות לאירוע ניתן למצוא מיניבוסים חדישים ומרווחים ואוטובוסים גדולים המכילים עד 50 מקומות ישיבה לנוסעים.  
 
שירותי הסעות לאירוע בדרום עם מיניבוס
 
אירועי חתונה בדרום הם מאוד פופולריים בשנים האחרונות ואם החלטתם לעורך את היום המרגש שלכם באיזור הדרום, עם חברת הסעות אתם כבר לא צריכים לחשוש שהאורחים לא יגיעו! שירותי הסעות לאירוע בדרום ניתן להזמין על גבי מיניבוסים או אוטובוסים בהתאם למספר האורחים שלכם ולאסוף אותם מנוקדת איסוף מרכזית עד למקום האירוע.   
 
שירותי הסעות לאירוע במרכז לימי שישי
 
חושבים לערוך חתונה ביום שישי במרכז? חתונה ביום שישי היא אחת האופציות הנוחות ביותר הן לזוג והן לאורחים. יחד עם שירותי הסעות לאירוע במרכז, האירוע שלכם יהיה יותר ממושלם! האורחים החשובים לכם ביותר יוכלו להגיע לאירוע ולהינות ממנו ללא דאגות. גם אם אתם מתכננים אירוע באיזור הצפון ולא במרכז הארץ, גם שירותי הסעות לאירוע בצפון יהוו עבורכם פתרון מושלם להגעה של כל האורחים החשובים לכם ביותר! 
 
איפה מומלץ להזמין שירותי הסעות לאירוע בצפון? 
 
שירותי הסעות לאירוע באיזור צפון, ניתן להזמין דרך אחת החברות המובילות כיום להסעות לאירועים – חברת א.ר מטיילי אברהם! חברת א.ר מטיילי אברהם מספקת שירות מקצועי לכל סוג הסעה שתרצו. תוכלו להזמין דרך החברה שירות הסעה לחתן והכלה והמשפחה הקרובה או הסעה לבני המשפחה והחברים שלא יכולים להגיע עם רכב. למעשה, כל סוג הסעה שתאפשר לכם ולאורחים להגיע בנוחות לאירוע ניתן להזמין מחברת א.ר מטיילי אברהם.
 
חברת א.ר מטיילי אברהם מציעה – שירותי הסעות לאירוע
 
מתלבטים איזה רכב כדאי לשכור להסעה של האורחים בחתונה? התקשרו עכשיו לצוות חברת א.ר מטיילי אברהם ותקבלו ייעוץ מקצועי לגבי כל סוגי ההסעות לאירועים. צוות חברת א.ר מטיילי אברהם ישמח לספק לכם נהג צמוד מנוסה שיביא את האורחים שלכם לאירוע המרגש בבטיחות מלאה ובזמן לתחילת האירוע!

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן