השירותים שלנו

רוצים לארגן טיול משפחתי? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזמין שירותי הסעות לטיול! מכאן, כל שאר ארגון הטיול יהיה קל הרבה יותר. הסעה לטיולים כוללת רכב חדיש, מרווח עם מושבים נוחים ומזגן חזק במיוחד לקיץ ולחורף. את הרכב אתם שוכרים מחברה מקצועית להסעות לטיולים המספקת לכם נהג מקצועי ומנוסה למספר שעות או ליום שלם. הנהג יאסוף אתכם ואת בני המשפחה מנקודת איסוף מרכזית וילווה אתכם לכל היום עד לחזרה הבית בתום הטיול. 
 
שירותי הסעות לטיול במרכז לכל היעדים
 
אז באיזה איזור אתם בוחרים לטייל? בישראל אפשר למצוא מקומות מעולים לטיול במרכז הארץ, בצפון ובדרום לכל מטרה. שירותי הסעות לטיול במרכז יאפשרו לכם לארגן את הטיול הטוב ביותר עבור המשפחה שלכם בצורה קלה, נוחה ובמחירים מצויינים! 
 
שירותי הסעות לטיול בצפון למשפחות
 
רוצים לנפוש בצפון עם כל המשפחה? תשכחו מלנהוג כל הדרך לצפון! אם אתם רוצים להתפנק אז עד הסוף. במקום לצאת עם מספר רכבים לטיול, אתם יכולים פשוט להזמין מחברה מקצועית שירותי הסעות לטיול בצפון ולהינות מנהג צמוד לכל הטיול ולנוח כל הנסיעה. כך למעשה תוכלו להינות מהנוף, מהשקט ומהרוגע של טיול משפחתי וגם להרגיש כאילו חזרתם לתקופת הטיולים השנתיים של בית הספר. 
 
הזמנת שירותי הסעות לטיול בדרום 
 
אם הטיול שלכם מתוכנן לדרום, הסעה מאורגנת עם חברת הסעות לטיולים תספק לכם את כל מה שאתם צריכים! שירותי הסעות לטיול בדרום תוכלו להזמין מאחת החברות המקצועיות ביותר להסעת מטיילים – חברת א.ר מטיילי אברהם! שירותי הסעות לטיול עם צוות חברת א.ר מטיילי אברהם, מאפשרים לכם להינות מחווית נסיעה נפלאה עם רכבים חדישים ונהגים אדיבים ומקצועיים ביותר. צוות החברה יתאים עבורכם את הרכב לטיול על-פי מספר האנשים המיועדים להצטרף לטיול המשפחתי.
 
שירותי הסעות לטיול של חברת א.ר מטיילי אברהם
 
ומה לגבי המחיר? את המחיר לשירותי ההסעות המקצועיים של חברת א.ר מטיילי אברהם תוכלו לקבל דרך הצוות המקצועי של החברה. בכדי לפנות לצוות חברת א.ר מטיילי אברהם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לדף “צור קשר” באתר ולמלא את טופס הרישום בדף. לאחר שהפרטים שלכם יגיעו לצוות החברה, נציג ייצור איתכם קשר בשיחת טלפון ויתן לכם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה! 

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן