השירותים שלנו

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי. לכן, הסעה מאורגנת יכולה לעזור לאורחים הצעירים או המבוגרים, אשר לא יכולים או מתקשים להגיע עם רכב פרטי. באמצעות שימוש במיניבוסים חדישים וחזקים, ניתן לארגן הסעה לכל מקום בארץ. המיניבוסים מאפשרים גמישות מירבית מבחינת נסיעה, מאפשרים לאסוף את האורחים מנקודה מרכזית למקום האירוע וחזרה ונחשבים לחסכוניים במיוחד לעומת השכרה של אוטובוס גדול.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה להסעות ילדים

הורים המארגנים בר מצווה לילד שלהם, יכולים לשכור שירותי מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה. השירות מאפשר לאסוף את הילדים לאירוע מנקודת איסוף קבועה ולהחזיר אותם בסוף האירוע לאותה נקודת איסוף. בדרך זו, כמות הילדים שיגיעו לאירוע תהיה גדולה יותר וההורים של אותם ילדים יהיו רגועים בידיעה כי יש מי שדואג להסעה שלהם הלוך חזור.

מיניבוסים מיוחדים לחתונות לכל מקום בארץ

מלבד הסעות לאירוע בר מצווה, גם הסעות לחתונות הן חשובות בכדי לאפשר לכל האורחים להגיע לאירוע. אירועים הנערכים באיזורים מרוחקים בצפון או בדרום, מומלץ לארגן עבורם מיניבוסים מיוחדים לחתונות. המיניבוסים להסעות לחתונות משמשות ברוב המקרים את המבוגרים של המשפחה המתקשים לעשות את הנסיעה הארוכה למקום האירוע.

הזמנת מיניבוסים מיוחדים למסיבות רווקים

אירועים נוספים המתאימים להסעות מאורגנות הם מסיבות הרווקים. מיניבוסים למסיבות רווקים מאפשרים לכל המשתתפים לנסוע ברכב אחד ולהינות מזמן איכות עם כל החברים. בנוסף, הסעה עם מיניבוס מאפשרת למשתתפי מסיבת הרווקים להרגיש בנוח עם שתייה במהלך האירוע, כאשר הם לא צריכים לנהוג בחזרה הביתה. 

מיניבוסים מיוחדים של חברת א.ר מטיילי אברהם

להשכרה של מיניבוסים מיוחדים לבר מצוות, חתונות ומסיבות רווקים, אתם מוזמנים לפנות לחברת א.ר מטיילי אברהם. חברת א.ר מטיילי אברהם מספקת לכם מיניבוסים חדישים, מרווחים וממוזגים להסעה לכל אירוע שלכם. אם זה לאירוע משפחתי ואם זה לאירוע של חברים, המיניבוסים של חברת א.ר מטיילי אברהם נחשבים לאיכותיים ביותר ומספקים לכם חווית נסיעה מושלמת עם המשפחה והחברים הקרובים.

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן