השירותים שלנו

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים למקום בו יתקיים האירוע. כאשר מספר המשתתפים הוא גדול, ניתן להיעזר בשירות הסעות של אוטובוסים המכילים עד 50 איש לכל נסיעה. הדרך הטובה ביותר לשכור שירותי הסעות לאירועים, היא דרך חברת הסעות המציעה צי רכבים המתאים לכל גודל אירוע.

הסעות במונית לכל יעד

כאשר עורכים אירוע קטן עם מספר אנשים מצומצם, ניתן להזמין מונית עבור האורחים שתסיע אותם למקום היעד ותחזיר אותם לנקודת האיסוף. המוניות מאפשרות לאסוף מספר נוסעים ממקומות שונים עם מספר נקודות איסוף לנוחות האורחים המגיעים לאירוע. איסוף באמצעות מוניות נפוצה בעיקר באירועי חברות, בהם מזמינים מספר אנשי צוות או מחלקה ומארגנים להם הסעה מסודרת של מונית או מספר מוניות. כך למעשה ניתן לאסוף צוותים ומחלקות מסניפים שונים של החברה או מנקודות איסוף בכמה ערים.

הסעות במיניבוסים לאירועים

דרך נוספת לארגן הסעה לאירוע היא באמצעות השכרת מיניבוסים. מיניבוס מאפשר להסיע מספר גדול יותר של נוסעים ובדרך כלל מתאים לנסיעות ארוכות או נסיעות מעגליות לאיסוף והורדה של מספר גדול של אורחים הממתינים בנקודה מסויימת.

הסעות באוטובוסים על-פי מספר משתתפים

דרך ההסעה המקובלת ביותר היא הסעה על גבי אוטובוסים גדולים של עד 50 נוסעים. האוטובוסים החדישים ביותר כוללים WIFI בכל רחבי האוטובוס, כסאות נוחים ומרווחים וכמובן מזגן חזק במיוחד לקירור האוטובוס בימי הקיץ החמים. בכדי לארגן הסעה לאירוע באמצעות צי רכבים, מומלץ לפנות לחברת א.ר מטיילי אברהם המציעה מגוון רחב של שירותי הסעות, ממונית ועד אוטובוס מרווח, ממוזג וחדיש.

חברת א.ר מטיילי אברהם מציעה – צי רכבים ענק על-פי התאמה לאירוע

צוות חברת א.ר מטיילי אברהם מספק לכם צי רכבים ענק לכל מטרת הסעה ומאפשר לכם לבחור את סוגי הרכבים המועדפים עליכם להסעות.

שירות ההסעות של חברת א.ר מטיילי אברהם מותאם לצרכים שלכם ולדרישות האירוע וניתן לשכור מספר רכבים או רכב אחד להסעה לכל יעד שתבחרו בארץ.

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הוא שירות חשוב הניתן לתלמידים בבתי הספר בכל הגילאים. חברות הסעות מקצועיות מציעות את שירותן לכלל בתי הספר אך ניתן לראות כי יש הבדלים מהותיים בין חברות ההסעות.

טיולים שנתיים

הטיולים השנתיים של בית הספר הם החוויות הטובות ביותר של כל תלמיד. הם מאפשרים גיבוש של התלמידים ויציאה משגרת הלימודים בכיתות ומספקים שעות רבות של הנאה כולל הנסיעה עצמה באוטובוס.

הסעות של תגלית

פרוייקט תגלית הוא אחד הפרוייקטים הייחודיים ביותר שהוקמו בישראל. הפרוייקט מאפשר לכל יהודי או יהודיה בגילאי 18 עד 32 להגיע לישראל לטיול היכרות בכל המקומות התיירותיים החשובים ביותר.

מיניבוסים מיוחדים לבר מצווה/ חתונות, מסיבות רווקים

בכל הפקת אירוע משפחתי עולה השאלה האם לארגן הסעה לאורחים. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, חשוב לדעת כי תמיד יהיו אורחים אשר יגיעו עם רכבם הפרטי.

צי רכבים ענק לפי אירוע ולפי מספר משתתפים (ממונית ועד אוטובוס)

הסעות לאירועים מתחלקות למספר קטגוריות כאשר היחס ביניהן הוא במספר המשתתפים. כאשר מספר המשתתפים הוא קטן, ניתן להיעזר בהסעת מוניות או מיניבוסים ולהסיע את כל האורחים לאירוע.

דילוג לתוכן